RISTORIS: najlepsze włoskie przetwory! | Roalma.pl
Poznaj typowe włoskie przetwory , marynaty oraz gotowe sosy i słynne włoskie pesta!
Kuchnia włoska, włoskie karczochy, włoskie oliwki, włoskie pomidory, włoskie przetwory, gotowy włoski rosół, włoskie sosy, włoskie kapary, włoskie grzyby, wloskie cebulki lampascioni
16455
post-template-default,single,single-post,postid-16455,single-format-standard,bridge-core-2.4,,qode-title-hidden,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-24.3,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-6.2.0,vc_responsive

RISTORIS: najlepsze włoskie przetwory!

Nasz partner – firma Ristoris – oferuje ponad 500 produktów, które są w stanie sprostać wymaganiom wszystkich sektorów gastronomicznych. Wyłącznie włoskie przetwory doskonałej jakości.

 

Ponad 30 rodzajów oliwek: zielone, czarne, taggiasche, nadziewane, krojone … Pomidory czerwone, żółte i zielone, przetworzone poprzez różne procesy: obierane, suszone, sosy. Typowe regionalne specjały, które pasują do bardziej międzynarodowych wyborów jak karczochy, kapary, czy cebulki lampascioni. Selekcja produktów zadedykowanych światu gastronomii i pizzerii, o konkurencyjnej cenie i bardzo wysokiej wydajności. „Tajne składniki” niezbędne dla wszystkich szefów kuchni…

„Możliwość wyboru jest jednym z luksusów, które chcemy zarezerwować naszym klientom. Dlatego stworzyliśmy bardzo szeroki asortyment, zarówno dla kategorii produktów, jak i dla konkretnych artykułów spożywczych. „

 

Dzięki współpracy z kucharzami z całego świata i powszechnej obecności na rynkach włoskim i zagranicznych, firma Ristoris opracowała kilka linii produktów zaprojektowanych tak, aby spełniać wymagania różnych operatorów branży spożywczej.

LINIA ELITE RISTORIS

Gama starannie wyselekcjonowanych doskonałości żywnościowych. Tylko to, co najlepsze, ponieważ „Elite” oznacza dla Ristoris prestiż i bogactwo smaku.

Linia obejmuje 15 produktów dedykowanych do przygotowywania wyrafinowanych potraw dla smakoszy. Tylko świeże składniki, produkty wysokiej jakości, proste i tradycyjne procesy przetwarzania: to nasze najlepsze składniki, które gwarantują dania wyższej kategorii.

LINIA SPECIAL PIZZA RISTORIS

Linia Special Pizza obejmuje 46 produktów przeznaczonych do przygotowania prawdziwej pizzy Made in Italy: wysoka wydajność, nic się nie przypieka, regularny kształt, dbałość o trendy kulinarne. Receptury zostały opracowane specjalnie tak, aby zoferować smaczne i zbilansowane produkty, które idealnie pasują do innych składników dla doskonałego wyniku. Gwarantowana wydajność i bardzo konkurencyjna cena, nie rezygnując z jakości.

 

To nie wszystko! Wspólnie z Ristoris możemy pomóc Wam w przygotowaniu menu dla waszych restauracji i pizzerii a nasi kucharze są gotowi zademonstrować Wam wszechstronność, kreatywność i doskonałość naszych produktów. Zapraszamy do współpracy!

 

 

 

Poniżej znajdziecie katalog produktów jakie wybraliśmy z myślą o was.

 

https://roalma.pl/wp-content/uploads/2018/06/Ristoris_Flyer_Roalma.pdf