XIV Master Chef 4 dogs

Jak wziąć udział w akcji?

Już w najbliższą niedzielę 1.10.2017 odbędzie się XIV Edycja Akcji Master Chef 4 Dogs.

 

W tym roku mamy przyjemność wziąć udział w tej charytatywnej imprezie i wesprzeć inicjatywę, której celem jest pomoc bezdomnym psom. Nasze produkty zostaną przygotowane i podane przez najlepszych Chefów Kuchni, którzy licznie zgłaszają się aby gotować dla gości, chcących wesprzeć ten szlachetny cel.

Warunek jest tylko jeden: wystarczy przyjść na ulicę Foksal 4 (Warszawa) o godzinie 12.00 wraz z podarunkami dla naszych czworonożnych przyjaciół. Oczywiście najlepszym prezentem jest dom i kochająca rodzina ale liczy się każdy, nawet maleńki gest. Mile widziane są zabawki, suche karmy, koce, miski, środki czystości, smycze, obroże, szczotki… Ciebie to nic nie kosztuje a przyjemność jaką zrobisz tym małym stworzeniom jest ogromna.

Uczestnicy tego wspaniałego wydarzenia mają okazję, nie tylko pomóc potrzebującym czworonogom ale także poznać gwiazdy programów Master Chef, Top Chef, Hell’s Kitchen oraz skosztować przepysznych dań przyrządzonych właśnie przez nich.

Pomysłodawcą tej kulinarnej imprezy są Marcin Kaczmarek-Pielin, uczestnik drugiej edycji Master Chef wraz z żoną Joanną Pielin-Kaczmarek którzy od 2014 roku wspierają okoliczne schroniska dla zwierząt.

Przyłącz się do naszej akcji! Pomagamy bo kochamy zwierzęta, pomagamy bo możemy!

 

DO ZOBACZENIA!