O nas

Roalma i ZA.MA to dwie polskie firmy, które powstały na skutek rozwoju swojej starszej siostry Ma-Vi Trade S.r.l. –  włoskiej firmy, która operuje na rynku od 1998 roku. Od ponad 20 lat ich założycielka Maria Rosaria Maestri sprzedaje z sukcesem włoską żywność na całym świecie.

Roalma zajmuje się importem i dystrybucją artykułów żywnościowych. Nasze produkty dostarczamy do restauracji, hoteli, sklepów, firm cateringowych z kuchnią włoską, europejską oraz śródziemnomorską.

Współpracujemy również z firmami, które zajmują się obsługą sektora HoReCa.

Dodatkowo wyszukujemy włoskich producentów win i po starannej selekcji sprowadzamy je do Polski, aby rozpowszechnić te słynne na całym świecie trunki w naszym kraju.

Wśród naszych klientów, szczególnie wyróżniają się popularne lokale warszawskie, którym dostarczamy włoskich produktów.

AKTUALIZACJA PAŹDZIERNIK 2018

Informujemy, że dnia 18 października 2018 roku nastąpiło połączenie spółek Za. Ma Wine & Food Sp. z o. o. i Ro. Alma Sp. z o. o.

Cały majątek spółki Za.Ma Wine & Food (Spółki Przejmowanej) został przeniesiony na spółkę Ro.Alma Sp. z o.o. (Spółka Przejmująca)

Z dniem połączenia Spółka Przejmująca z mocy prawa wstąpiła we wszystkie prawa i obowiązki Spółki Przejmowanej.

W konsekwencji, Ro. Alma Sp. z o. o. będzie kontynuować działalność prowadzoną dotychczas przez Za. Ma Wine & Food Sp. z o. o. oraz przejmie zobowiązania Za. Ma Wine & Food Sp. z o. o. istniejące w dniu połączenia, w szczególności wynikające z zawartych przez tę spółkę umów.

Jesteśmy przekonani, że czerpiąc z najlepszych praktyk i doświadczeń obu organizacji oraz korzystając z synergii wynikającej z integracji podmiotów, będziemy mogli dostarczać Państwu usługi o jeszcze wyższej efektywności i jakości.

Punkt logistyczny w Warszawie

Dysponujemy własnym magazynem i chłodnią, gdzie przechowujemy artykuły żywnościowe przeznaczone do dalszej dystrybucji na Polskę i inne kraje przygraniczne.

NASI KLIENCI