Włoskie korzenie

Roalma została założona przez Marię Rosarię Maestri, która z pasją promuje i eksportuje włoskie produkty spożywcze i winiarskie na cały świat.

Poznaj lepiej pochodzenie i historię naszej firmy.

MA-VI Trade

Włoska firma działająca od 1998 roku z siedzibą w Piacenzy (okolice Mediolanu) i zajmująca się eksportem włoskich produktów żywnościowych na cały świat. Pasja i wieloletnie doświadczenie założycielki Marii Rosari Maestri zdobyte w latach współpracy z poducentami artykułów najwyższej jakości, zaowocowały nominacją na doradczynię w Consorzio Piacenza Alimentare. To z jej woli, w 2013 roku, powstała sieć firm „Filiera d’Eccelenza del Grana Padano Piacentino per l’esportazione” zrzeszająca producentów Grana Padano z prowincji Piacenza.

Grana Padano Piacentino

Sieć firm „Eccelenza del Grana Padano Piacentino per l’esportazione” łączy realia biznesowe z prowincji Piacenzy: producentów sera Grana Padano, firmę dystrybucyjną i centrum pakowania (Ma-Vi Trade S.r.l.) oraz innych partnerów w celu promowania i eksportowania tego wyjątkowego produktu poza granice Włoch. Produkt jest dystrybuowany pod wspólną, łatwą do rozpoznania marką, która podkreśla główne cechy jakościowe produktu:

  • przynależność do DOP (Denominazione d’origine protetta) europejski system wyróżniania produktów żywnościowych tutelujący pochodzenie z konkretnego miejsca
  • trzykolorowa kokarda symbol Made in Italy.

Styl firmy

Ma-Vi Trade to prężny kobiecy zespół, który uważnie śledzi zmiany na światowym rynku żywnościowym. Oprócz tradycjonalnych produktów aktualnie oferujemy naszym klientom na całym świecie również artykuły ekologiczne Bio, Halal (dieta muzułmańska), Vegan.

Od konkurencji wyróżnia nas stały nacisk na wyszukiwanie produktów najwyższej jakości i zaspakajanie potrzeb naszych nawet najbardziej wymagających klientów. Od lat bierzemy udział w targach żywnościowych poświęconych tematyce włoskiej kuchni, organizowanych w różnych zakątkach świata.

Aktualnie, poza rynkiem europejskim i amerykańskim, dbamy o rozpowszechnienie naszej marki również w Oriencie.